2 дні
Клавіатура Keychron J1 82Key K Pro Banana WL/BT/USB-A QMK Hot-Swap EN/UKR RGB чорний
2 905 ₴
2 421 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 145709
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Keychron J1 – це низькопрофільна бездротова механічна клавіатура з розкладкою 75%, створена для комфортного друку та динамічних ігор. Вона підтримує 2.4 ГГц, Bluetooth і дротове підключення, забезпечуючи швидке перемикання між пристроями. Завдяки QMK і Launcher користувач може повністю налаштовувати кожну клавішу та створювати унікальні макроси. Перемикачі K Pro Banana дарують приємний тактильний відгук, а акустичні шари роблять звук ніжнішим і глушать резонанс. RGB-підсвічування з індивідуальними налаштуваннями додає стилю та зручності у темний час.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keychron |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1-H4-UA |
| Вага | 0,9 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Способ упаковки | 9cd0e152-4dcf-482f-b9ba-76b96b899711 |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴











