Клавіатура Keychron J1 82Key K Pro Brown WL/BT/USB-A QMK Hot-Swap EN/UKR RGB чорний
2 905 ₴
2 421 ₴
- В наявності
- Код: 145711
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Keychron J1 із перемикачами K Pro Brown – це бездротова низькопрофільна механічна клавіатура, створена для комфортного друку та роботи. Вона підтримує 2.4 ГГц, Bluetooth та дротовий режим, тому легко адаптується до різних пристроїв. QMK дозволяє змінювати функції кожної клавіші та створювати власні макрокоманди. RGB-підсвічування надає можливість персоналізації робочого простору. Hot-swap конструкція дозволяє швидко замінювати перемикачі без пайки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keychron |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1-H3-UA |
| Вага | 0,9 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Способ упаковки | 9cd0e152-4dcf-482f-b9ba-76b96b899711 |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴











