Клавіатура Keychron J1 82Key K Pro Red WL/BT/USB-A QMK Hot-Swap EN/UKR RGB білий
2 905 ₴
2 421 ₴
- В наявності
- Код: 145712
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Keychron J1 – це компактна бездротова механічна клавіатура з низьким профілем та перемикачами K Pro Red, що забезпечують плавний лінійний хід. Підтримка 2.4 ГГц, Bluetooth і дротового режиму дозволяє працювати та грати на будь-якому пристрої. Завдяки QMK користувач отримує широкі можливості налаштування кожної клавіші. Гаряча заміна дає змогу швидко змінювати перемикачі без інструментів. RGB-підсвічування пропонує гнучкі ефекти для створення особистої атмосфери друку та гри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keychron |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1-Q1-UA |
| Вага | 0,9 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Способ упаковки | 9cd0e152-4dcf-482f-b9ba-76b96b899711 |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴











