Клавіатура Keychron B6 Pro USB/WL/BT space gray
1 736 ₴
1 447 ₴
- В наявності
- Код: 145715
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура Keychron B6 Pro — це ультратонка бездротова клавіатура з повнорозмірною 100% розкладкою, що підтримує підключення через 2.4 ГГц, Bluetooth та дротове з'єднання. Вона оснащена 109 клавішами та 12 мультимедійними клавішами. Матеріал корпусу: ABS. Клавіші виготовлені з ABS. Частота опитування: 1000 Гц у режимах 2.4 ГГц та дротовому; 90 Гц у Bluetooth. Підтримка N-Key Rollover (NKRO) відсутня. Клавіатура оснащена акумулятором ємністю 800 мА·год, що забезпечує до 1200 годин роботи без підсвічування. Підключення можливе через 2.4 ГГц, Bluetooth 5.2 або дротове з'єднання Type-C. Сумісна з macOS, Windows та Linux.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keychron |
| Кількість клавіш клавіатури | 109 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B6P-K1-UA |
| Вага | 0,88 |
| Вага (кг) | 0,623 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Розміри | ke9727ab-61b7-4da3-b0cb-f12b867581b8 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴











