Клавіатура Keychron C3 Pro V2 87Key K Pro Red USB-A QMK Hot-Swap 8K EN/UKR RGB чорний
2 579 ₴
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 145725
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Keychron C3 Pro V2 з перемикачами K Pro Red — це механічна клавіатура для тих, хто цінує легке натискання та високу чутливість. Завдяки конструкції на прокладках і акустичним шарам вона забезпечує м’яке звучання й приємну плавність під час друку. Підтримка QMK/VIA дозволяє повністю налаштувати розкладку та функції клавіш під власні задачі. Прозорі ABS-ковпачки поєднані з RGB-підсвічуванням створюють яскравий візуальний ефект. Модель сумісна з Windows, macOS і Linux.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keychron |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C3PX-H1-UA |
| Вага | 1,42 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 7 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴











