Корпусний вентилятор Ocypus DELTA F12 BK 120MM (DELTA-F12-BK1NM00X-GL)
361 ₴
301 ₴
- В наявності
- Код: 146080
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпусний вентилятор Ocypus DELTA F12
Корпусний вентилятор Ocypus DELTA F12 – це поєднання ефективного повітряного потоку, тиші роботи та витонченого білого дизайну. Він ідеально вписується у світлі збірки, надаючи їм сучасного вигляду та гармонії. Вентилятор не тільки ефективно охолоджує систему, але й створює естетичний акцент завдяки динамічному підсвічуванню RGB.
Сучасний та надійний дизайн
Мінімальний рівень шуму
Високоякісне охолодження
Гідродинамічний підшипник
Стабільна та тиха робота системи охолодження
Оснащений функцією PWM, вентилятор автоматично регулює швидкість, залежно від навантаження системи. Антивібраційні прокладки додатково знижують рівень шуму під час роботи.
Оптимізована настройка лопатей вентилятора
Конструкція лопат вентилятора з оптимізованим налаштуванням забезпечує ідеальний баланс між тиском і витратою повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.684 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DELTA-F12-BK1NM00X-GL |
| Вага | 1,609 |
| Вага (г) | 135 р |
| Повітряний потік | 73 CFM |
| Висота | 11.301 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 19.584 см |
| Діаметр вентилятора (мм) | 120 мм |
| Конструкція | Top Flow (горизонтальна) |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2 000 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 дБ |
| Мoдель | DELTA F12 |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Виробник | Ocypus |
| Способ упаковки | 70230c9f-ef4b-472e-befb-aa5639642398 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴







