Набір із трьох вентиляторів Ocypus GAMMA F12 ELITE WH ARGB 120MM 3 IN 1 (GAMMA-F12-WH3AM00E-GL)
682 ₴
568 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 146094
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із трьох вентиляторів Ocypus GAMMA F12 ELITE
Набір з трьох вентиляторів Ocypus GAMMA F12 ELITE є ефективним та стильним рішенням для оптимізації охолодження в геймерських та продуктивних системах, розробленим для користувачів, які прагнуть поєднати високу продуктивність вентиляції з персоналізованим освітленням у компактному форматі, що ідеально підходить для сучасних збірок на базі.
Сучасний та стильний дизайн
Висококласне охолодження
Потужний потік повітря
Індивідуальне ARGB-підсвічування
Підтримка ARGB-функції дозволяє легко налаштовувати різні світлові ефекти через програми управління підсвічуванням, створюючи персональні конфігурації.
PWM-управління
Регулювання швидкості вентилятора відповідно до різних сценаріїв використання забезпечує ідеальний баланс між тихою роботою та ефективним охолодженням для задоволення різних потреб.
Антивібраційний дизайн
Ефективне зниження резонансу між вентилятором та корпусом при роботі на високих обертах, що забезпечує тихе та стабільне функціонування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для корпусу |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.684 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GAMMA-F12-WH3AM00E-GL |
| Вага | 1,609 |
| Вага (г) | 507 г |
| Повітряний потік | 56 CFM |
| Висота | 11.301 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 19.584 см |
| Діаметр вентилятора (мм) | 120 мм |
| Конструкція | Top Flow (горизонтальна) |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 1 800 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26 дБ |
| Мoдель | GAMMA F12 ELITE |
| Новинка | Немає |
| Виробник | Ocypus |
| Способ упаковки | nef5c29d-f626-413e-b82e-2cb9f02752b5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴








