Система охолодження Ocypus IOTA A62 WH (IOTA-A62-WH2NNWD00X-GL)
3 082 ₴
2 568 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 146159
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження Ocypus IOTA A62
Система охолодження Ocypus IOTA A62 – це потужний повітряний кулер для процесорів із підтримкою TDP до 260 Вт, що забезпечує стабільну роботу під час ігор чи творчих завантажень. Завдяки високопродуктивним вентиляторам, система швидко та ефективно знижує температуру CPU, запобігаючи перегріву навіть у найвибагливіших сценаріях.
Ефективне охолодження
Продумана та надійна конструкція
Зручне 4-pin підключення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.684 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IOTA-A62-WH2NNWD00X-GL |
| Вага | 1,609 |
| Вага (г) | 1 100 р |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Висота | 11.301 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 19.584 см |
| Діаметр вентилятора (мм) | 120 мм |
| Конструкція | Баштова |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2 000 |
| Максимальна TDP | 260 В |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 дБ |
| Мoдель | IOTA A62 |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Виробник | Ocypus |
| Сокет | Socket 115X/Socket 1200/Socket 1700/Socket 1851/Socket AM4/Socket AM5 |
| Способ упаковки | 857158b5-0990-4095-a5b3-d9a76c521aa6 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 568 ₴










