Система рідинного охолодження Ocypus IOTA L36 WH (IOTA-L36-WH3ANWNN00X-GL)
5 005 ₴
4 171 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 146165
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система рідинного охолодження Ocypus IOTA L36
Система рідинного охолодження Ocypus IOTA L36 – це рідинна система охолодження, створена для тих, хто прагне максимальної продуктивності без зайвого шуму. Завдяки інноваційній конструкції та оптимізованим компонентам вона забезпечує ефективне охолодження навіть у найвибагливіших збірках, залишаючись майже безшумною.
Ефективне охолодження
Продумана та надійна конструкція
Зручне 4-pin підключення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Особливості | Підсвічування |
| Система охолодження | Водяна |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.684 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IOTA-L36-WH3ANWNN00X-GL |
| Вага | 1,609 |
| Вага (г) | 1 550 г |
| Повітряний потік | 77 CFM |
| Висота | 11.301 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 19.584 см |
| Діаметр вентилятора (мм) | 120 мм |
| Додаткові характеристики | 4c3e4b26-02e7-4c61-af76-9342a129c2b6 |
| Конструкція | Top Flow (горизонтальна) |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2 000 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 29 дБ |
| Мoдель | IOTA L36 |
| Новинка | Немає |
| Виробник | Ocypus |
| Сокет | Socket 1700/Socket 1200/Socket 1150/Socket AM5/Socket AM4/Socket 1851 |
| Способ упаковки | aad7cddc-b0b6-4bb6-8ea8-b9989a592c43 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 171 ₴







