2 дні
Блок живлення APNX MAX G1 1200 (APPG-MXK2FEC.X1) 1200W
10 489 ₴
8 741 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 146419
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
APNX MAX G1 – преміальний імпульсний блок живлення. Повністю сумісний з найновішими стандартами ATX 3.1 та PCIe 5.1, оснащений безпечним та надійним роз'ємом 12V-2x6 для підвищеної безпеки. Блок також оснащений активною корекцією коефіцієнта потужності (APFC), резонансним перетворювачем та синхронним понижувальним перетворенням струму для стабільних вихідних напруг 3.3 В та 5 В. MAX G1 має сертифікат 80 Plus Gold для високої енергоефективності, а також є вимикач Zero RPM для безшумної роботи при низьких. Модульна конструкція повністю забезпечує акуратне керування кабелями, що налаштовується, що робить блок живлення ідеальним вибором для високопродуктивних і зручних збірок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APNX |
| Особливості | Модульне підключення кабелів |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | APPG-MXK2FEC.X1 |
| Вага | 2,5 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 120 мес |
| Глибина | 20.5 см |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 1 200 Вт |
| Охолодження | 1 х 135 мм |
| Розміри | 8ae56855-22b1-4034-bca8-6cd56d46ce27 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 741 ₴









