2 дні



Блок живлення Lian Li Edge Gold 1200W White with Hub, EU Cord (G9P.EG1200G.WH00.EU)
11 981 ₴
9 984 ₴
- В наявності
- Код: 149319
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ІННОВАЦІЙНИЙ L-подібний дизайн Представляємо перший у світі блок живлення з модульним USB роз'ємом та PWM-концентратором вентиляторів, який також може функціонувати незалежно. Пиловий фільтр на блоці живлення можна зняти для чищення. Цей унікальний форм-фактор змінює орієнтацію роз'ємів підключення назовні, спрощуючи прокладання кабелів і забезпечуючи чистоту та впорядкованість складання. EDGE HUB - МОДУЛЬНИЙ КОНЦЕНТРАТОР USB та ШВИДКІСТЬ ВЕНТИЛЯТОРІВ Зовнішній модуль концентратора USB та PWM вентиляторів пропонує універсальні можливості підключення. Його можна підключити безпосередньо до блока живлення або підключити через PCIe інтерфейс всередині корпусу. Магнітний пиловий фільтр Магнітний сітчастий пиловий фільтр на верхній панелі легко знімається для регулярного очищення, забезпечуючи роботу блоку живлення без пилу. Висока пористість 66,9% забезпечує достатню вентиляцію та потік повітря при тихій роботі вентилятора, що продовжує термін служби та надійність блоку живлення. Зручний кабель-Менеджмент Розроблений спеціально для двокамерних корпусів, таких як серія LIAN LI O11, L-подібний дизайн блоку живлення EDGE Gold ідеально підходить для вертикальної установки в другій камері. Цей винесений назовні інтерфейс підключення зручніший для користувача, ніж традиційні конструкції з бічним кріпленням, що робить прокладання кабелів простим і доступним як для початківців, так і для досвідчених збирачів ПК.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9P.EG1200G.WH00.EU |
| Вага | 3,9 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 32.5 см |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 39,3 дБ |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 1 200 Вт |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | f479f7cf-e390-4a5c-83d2-7df4478c94b2 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 984 ₴


