2 дні
Блок живлення Lian Li SX0850P White, EU Cord (G9P.SX0850P.W000.EU)
8 746 ₴
7 288 ₴
- В наявності
- Код: 149322
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандарти ATX 3.1 та PCIe 5.1
Підтримуючи коливання потужності до 200% номінальної вихідної потужності, блок живлення забезпечує стабільне харчування для високопродуктивних систем, гарантуючи плавний і надійний ігровий процес. SX Platinum оснащений клемою з мідного сплаву 12V-2х6 для безпечного та ефективного живлення, що підвищує стабільність та продуктивність системи.
Серія SX Platinum забезпечує ККД перетворення до 94% при навантаженні 50%, досягаючи продуктивності рівня 80 Plus Platinum та зменшуючи втрати змінного струму та нагріву, що дозволяє вашій системі працювати холодніше, тихіше та економічно ефективніше з часом.
Повністю модульна конструкція дає вам свободу встановлювати лише ті кабелі, які потрібні для вашої системи, зберігаючи її акуратною, оптимізованою та готовою до демонстрації.
Серія SX Platinum включає плетені кабелі і кабельні гребені для покращення зовнішнього вигляду і довговічності, що спрощує управління кабелями і надає вашій конструкції чистий, професійний вигляд.
100% японські конденсатори Rubycon 105°C
Всі електролітичні та твердотільні конденсатори виготовлені від провідних японських брендів Rubycon, Nippon Chemi-Con або Nichicon і компонентів, що витримують температуру до 105°C. Ці високоякісні конденсатори забезпечують стабільне регулювання напруги, меншу пульсацію та тривалу надійність навіть під час роботи при високих температурах.
Коли навантаження на блок живлення становить 40% або нижче, вентилятор переходить у режим інтелектуального запуску/зупинки, щоб забезпечити тиху роботу системи за низьких навантажень. Ця функція також може бути увімкнена або вимкнена за допомогою перемикача на задній панелі пристрою.
Візерунка сітчаста передня панель покращує як зовнішній вигляд блоку живлення, так і ефективність охолодження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Стандарт 80 PLUS | Platinum |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9P.SX0850P.W000.EU |
| Вага | 2,47 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20.8 см |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 850 Вт |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | 8ae56855-22b1-4034-bca8-6cd56d46ce27 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 288 ₴







