Веб-камера USB HD з можливістю повороту на 360° забезпечує роздільну здатність Full HD 1080p для чіткого та детального зображення. Вона ідеально підходить для щоденного використання, оснащена високоякісним мікрофоном для зменшення зовнішнього шуму та підвищеною світлочутливістю, яка автоматично налаштовується відповідно до різних умов освітлення. Крім того, вона має кут огляду 80° і може повертатися на 360° для максимального комфорту використання. Ця веб-камера USB HD підтримує технологію plug-and-play і працює з популярними програмами, такими як Zoom, Skype, Microsoft Teams і Google Meet. Веб-камера сумісна з Windows, macOS і Chrome OS, що робить її ідеальною камерою для використання вдома або в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | j5create |
| Мікрофон | Вбудований |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JVCU100-N |
| Вага | 0,23 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 5.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5.6 см |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадр/с |
| Новинка | Немає |
| Сенсор | 1/2.9 CMOS |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 80 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴









