Підвищіть якість конференц-зв'язку за допомогою веб-камери 360 ° All Around Webcam.
Універсальний пристрій для віртуальних зустрічей поєднує HD-відео і чіткість звуку бізнес-класу, забезпечуючи безперебійний відеоконференцзв'язок.
Ця веб-камера з підтримкою технології Plug-and-Play ідеально підходить для будь-якого приміщення. Знімайте 360° панорамний вигляд кімнати або фокусуйтеся на конкретних доповідачах за допомогою різних режимів відображення.
Надширококутний об'єктив із шістьма режимами відображення. На додаток до надширокого поля огляду, що забезпечується надширококутним об'єктивом, універсальні режими відображення забезпечують гнучке та ефективне рішення для віртуальних зустрічей, будь то віддалені конференції, онлайн-заняття чи особисті зустрічі.
Вбудований всеспрямований мікрофон.
Більшість програм для відеоконференцій за замовчуванням призначені для віддзеркалювання відеодзвінків. Замість зміни налаштувань тепер можна дзеркально відображати відео у зворотному напрямку за допомогою вбудованої функції реверсу.
Веб-камера 360° All Around Webcam оснащена кабелем USB-C та роз'ємом USB Type-A, що дозволяє використовувати її як зі старими, так і новими пристроями.
Webcam Companion – безкоштовна утиліта, доступна для скачування. Вона дає вам можливість настроювати різні параметри зображення та змінювати режими відображення відповідно до ваших уподобань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | j5create |
| Мікрофон | Вбудований |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JVCU360-N |
| Вага | 0,31 |
| Вага (г) | 350 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 9.5 см |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадр/с |
| Новинка | Немає |
| Сенсор | 1/2.9 CMOS |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 120 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴





