Веб-камера USB 4K ULTRA HD з 5-кратним цифровим зумом і пультом дистанційного керування підтримує функцію ePTZ (електронне панорамування, нахил і зум) за допомогою пульта дистанційного керування. Вона підтримує роздільну здатність 4K при 30 Гц і оптимізує відеодзвінки за допомогою 5-кратного цифрового зуму, що робить її ідеальною для зустрічей у великих конференц-залах, а також для використання однією особою. Крім того, веб-камера має вбудовану функцію поліпшення якості зображення при слабкому освітленні, вбудовані подвійний високоякісний мікрофон та два способи відключення об'єктива для забезпечення конфіденційності. Вона оснащена кабелем USB-C і перехідником на USB Type-A для роботи як зі старими, так і з новими пристроями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | j5create |
| Мікрофон | Вбудований |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JVCU435-N |
| Вага | 0,31 |
| Вага (г) | 220 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 6.5 см |
| Довжина кабелю | 1,8 м |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадр/с |
| Новинка | Немає |
| Сенсор | 1/2.8 CMOS |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 70 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 139 ₴







