Функції автофокусування та ручного фокусування для зменшення розмитості. Підтримує роздільну здатність Full HD 1080p для чіткого та ясного відео; це ідеальна камера для використання в офісі та вдома. Спеціальна конструкція кріплення дозволяє легко перемикатися між зйомкою документів і спілкуванням віч-на-віч. Постачається з високоякісним мікрофоном зменшення зовнішнього шуму. Підвищує світлочутливість, що автоматично налаштовується під різні умови освітлення. Ця веб-камера працює за принципом «підключи та працюй» і сумісна з популярними програмами, такими як Zoom, Skype, Microsoft Teams та Google Meet. Веб-камера сумісна з Windows, MacOS та Chrome OS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | j5create |
| Мікрофон | Вбудований |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JVU250-N |
| Вага | 0,23 |
| Вага (г) | 235 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7.5 см |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадр/с |
| Новинка | Немає |
| Сенсор | 1/2.9 CMOS |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 83 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 085 ₴


