2 дні
Корпус Fractal Design Torrent Black (FD-C-TOR1A-06)
14 664 ₴
12 220 ₴
- В наявності
- Код: 149446
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потік повітря вищого рівня
Відкриті грати та 180-мм фронтальні вентилятори оптимізовані для максимального забору повітря
Нові вентилятори Dynamic X2 ШИМ 180 x 38 мм або Prisma AL ШИМ ARGB (в RGB-версії) поєднують у собі потужність, розмір та товщину, забезпечуючи потужний приплив повітря
Включає п’ять вентиляторів з ШІМ (три 140 мм і два 180 мм) для балансування продуктивності, охолодження та шуму
Нехай ваша система дихає
Нове компонування з розширеними базовими повітрозабірниками та надвеликим нижнім вентилятором забезпечує виняткове охолодження GPU
Додаткові передній та нижній нейлонові фільтри включені в комплект поставки, що дозволяє користувачеві вибирати між фільтрацією пилу та вищою повітряною притокою.
Обтічний відкритий інтер’єр забезпечує велике місце для розміщення компонентів і максимізує потенціал продуктивності як для повітряного, так і для водяного охолодження.
Оптимізований всередині та зовні
Кронштейни передніх вентиляторів забезпечують безперешкодний повітряний потік до великих вентиляторів і відповідають стандартним розмірам радіаторів.
Сім безмостових слотів розширення забезпечують широкі можливості для індивідуального налаштування
Як передня, так і нижня панель можуть підтримувати товсті радіатори та конфігурації вентиляторів до 420 мм.
Постачається з встановленим новим концентратором вентиляторів Nexus 9P Slim ШИМ
Знімна верхня рама та напрямні для кабелів з хомутами полегшують встановлення та укладання кабелів.
Постачається із зовнішніми кабельними хомутами для укладання
Два міцні сталеві лотки для дисків з віброгасящими гумовими втулками амортизують 3.5-дюймові жорсткі диски для плавної, тихої та надійної роботи.
Чотири спеціалізовані кронштейни для SSD в комплекті
Увімкнений опорний кронштейн графічного процесора
Кронштейн для підтримки GPU, який допомагає вашому GPU залишатися на одному рівні (збирається користувачем, інструкції додаються).
Безшовні панелі із загартованого скла з безболтовим механізмом верхньої фіксації для легкого використання
Верхній кожух для блоку живлення з інтегрованими ARGB-ефектами (тільки у версії TG)
Вбудована основа для резервуару водяного охолодження на піддоні материнської плати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Верхнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FD-C-TOR1A-06 |
| Вага (кг) | 11,13 кг |
| Висота | 65.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 64.5 см |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кулер в комплекті | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 188 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 423 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/Скло |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 5cd69463-6d07-464c-9312-4eacadba8eac мм mm |
| Слоти расшиерния (шт) | 7 |
| Форм-фактор | ATX/EATX/microATX/Mini-ITX/SSI EEB |
| Ширина | 34.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 220 ₴











