Блок Живлення Chieftec BDF-750C Proton, ATX 2.3, APFC, 14cm fan, КПД >85%, modular, RTL
5 072 ₴
4 227 ₴
- В наявності
- Код: 28169
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення BDF-750C – один із 4-х найновіших блоків живлення з модульними кабелями/що входять до серії PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів/з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БП дозволяє значно економити е/енергію/а також підвищує ефективність та стабільність живлення встановлених компонентів/що/у свою чергу/забезпечує більш тривалий термін їхньої служби. ККД блоків живлення серії PROTON складає >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE)/тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище/як це передбачено нормативами ЄС.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Модульне підключення кабелів |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | PS II |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BDF-750C |
| Вага | 2,6 |
| Вага (кг) | 2,2 кг |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 10 см |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткові характеристики | fb65c9c7-5702-4496-8bb6-82aa64db78a3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3/1 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Мoдель | Chieftec BDF-750S Proton |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 750 Вт |
| Охолодження | 1 х 140 мм |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/Захист від перевантаження за струмом (OCP)/Захист від короткого замикання |
| Тип | Для геймерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 227 ₴


