
Блок Живлення Chieftec CTG-750C, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД >85%, modular, RTL
4 150 ₴
3 458 ₴
- В наявності
- Код: 28181
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CTG-750C є одним з 3х модульних блоків живлення в роздрібній упаковці, якими була доповнена популярна серія A-80, що отримала безліч нагород і добре відома в усьому світі протягом багатьох років. Дану модель можна сміливо назвати хітом продажів серед всіх подібних продуктів даної потужності, завдяки вдалому ціннику, високому ККД> 85%, довгим відстібним периферійним кабелям в оболонці і тихій роботі 120мм вентилятора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Модульне підключення кабелів |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | PS II |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CTG-750C |
| Вага | 2,4 |
| Вага (кг) | 2,08 кг |
| Висота | 18.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 10.5 см |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові характеристики | 0e35d063-4ca7-42b9-8146-ec2baade25b4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4/2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 4/1 |
| Мoдель | Chieftec CTG-750C |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 750 Вт |
| Новинка | Немає |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | a246b2fb-aae7-445b-8783-c297021982b0 мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/Захист від перевантаження за струмом (OCP)/Захист від короткого замикання |
| Тип | Для геймерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458 ₴


