

Блок Живлення Chieftec GDP-750C, ATX 2.3, APFC, 14cm fan, КПД 90%, modular, RTL
4 610 ₴
3 842 ₴
- В наявності
- Код: 28191
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність: 750 Вт, Форм-фактор: ATX, Кількість вентиляторів: 1, ККД: 90%, Регулювання оборотів вентилятора: є, Харчування MB / CPU: 24 + 8 pin, SATA: 8 шт, PCI-E 8pin: 4 шт,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість кулерів | 1 |
| Особливості | Модульне підключення кабелів |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GDP-750C |
| Вага | 2,55 |
| Вага (кг) | 2,29 кг |
| Висота | 21.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 10 см |
| Діаметр вентилятора | 140 мм |
| Додаткові характеристики | 8c82219a-cc50-4bc5-8b65-d16a36dcfcc |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3/1 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/1 |
| Мoдель | Chieftec GDP-750C |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 750 Вт |
| Охолодження | 1 х 140 мм |
| Розміри | 04673b92-19ae-42e1-8106-b8fcb6bfbf69 мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
| Технології захисту | Захист від перевантаження по струму (OCP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 842 ₴


