

Блок Живлення Chieftec GPS-550A8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД >80%, RTL
2 536 ₴
2 113 ₴
- В наявності
- Код: 28216
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель GPS-550A8 відноситься до нової серії SMART, що пропонує користувачам хорошу продуктивність поряд з високою якістю. Блок живлення пофарбований в чорний колір і оснащений довгими «рідними» проводами і шнуром живлення, а також упакований в твердий картон для кращого захисту. З ККД більше 80%, модель GPS-550A8 відповідає екологічним вимогам, маючи привабливу ціну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPS-550A8 |
| Вага | 1,8 |
| Вага (кг) | 1,69 кг |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 23.5 см |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові характеристики | 0877d535-69dc-4b56-91b0-f7d92fbb5172 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2/1 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 24,4 дБ |
| Мoдель | Chieftec GPS-550A8 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 550 Вт |
| Особливості | Немає |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | a246b2fb-aae7-445b-8783-c297021982b0 мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/Захист від перевантаження за струмом (OCP)/Захист від короткого замикання |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 113 ₴


