

Блок Живлення Chieftec GPS-650A8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД >80%, RTL
2 940 ₴
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 28219
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель GPS-650A8 відноситься до нової серії SMART/що пропонує користувачам хорошу продуктивність поряд із високою якістю. Блок живлення пофарбований у чорний колір і оснащений довгими «рідними» проводами та шнуром живлення/а також упакований у твердий картон для кращого захисту. З ККД більше 80%/модель GPS-650A8 відповідає екологічним вимогам/маючи привабливу ціну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GPS-650A8 |
| Вага | 1,8 |
| Вага (кг) | 1,748 кг |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17 см |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додаткові характеристики | 137fe36d-4755-4cf9-bd2e-bd2634995d3e |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2/1 |
| Мoдель | Chieftec GPS-650A8 |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 650 Вт |
| Особливості | Немає |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Система охолодження | Активна |
| Способ упаковки | e34981e2-f92b-4609-8023-77284dd9cf93 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/Захист від перевантаження за струмом (OCP)/Захист від короткого замикання |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴


