Вебкамера з широким кутом огляду, вбудованим мікрофоном з шумозаглушенням, прекрасно підійде для відео-зустрічей, навчання в онлайні або запису відео для соц. мереж. Камера підтримує запис відео FHD 1920х1080p і роздільною здатністю 2МР. Зручно кріпиться на монітор або просто розміщується на поверхні столу, на ніжці-підставці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Мікрофон | Вбудований |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-WCFHD |
| Вага | 0,136 |
| Вага (г) | 140 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота кадрів відео | 20 кадр/с |
| Новинка | Немає |
| Особливості | CMOS-сенсор/Автофокус/Широкий кут огляду |
| Розміри | cd7205ef-07c9-4fb8-b8fb-7eefa6121782 мм mm |
| Сенсор | CMOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴







