2 дні
Корпус DeepCool CC360 ARGB (R-CC360-BKAPM3-G-1)
2 436 ₴
2 030 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 85297
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус DeepCool CC360 ARGB Micro-ATX пропонує видатну цінність завдяки великій сумісності компонентів, кришталево чистому вікну із загартованого скла та загалом трьом встановленим вентиляторам ARGB, які допоможуть розпочати будь-яку збірку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Розташування БП | Нижнє |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-CC360-BKAPM3-G-1 |
| Вага (кг) | 4,9 кг |
| Висота | 48 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 48 см |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Кулер в комплекті | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/Скло |
| Новинка | Немає |
| Розміри | ic6357bd-a931-4628-b6ea-cc8f67e919c0 мм mm |
| Слоти расшиерния (шт) | 7 |
| Типорозмір | Micro-ATX |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴











