GameMax ST-102 виконаний у форм-факторі DeskTop та відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів та підтримується оптимальний температурний режим для їх ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для збирання на його основі високопродуктивної системи. Корпус пофарбований у чорний колір і має всі необхідні роз’єми та інтерфейси, такі як USB, мікрофон та аудіо-роз’єм. Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей. Корпус поставляється з встановленим блоком живлення на 200 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.215 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST102-2U3 |
| Висота | 29 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 27 см |
| Кулер в комплекті | Немає |
| Новинка | Немає |
| Ширина | 13.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴





