1 день
Миша GravaStar Mercury M1 Pro, BT/WL/USB-A, RGB, чорно-білий
4 674 ₴
3 895 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 139324
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальна миша з магнієвим корпусом і скелетованим дизайном для легкої та надійної гри. Оснащена сенсором PAW3395 (26 000 DPI), підтримує частоту опитування до 4000 Гц (з окремим ресивером). Має три типи підключення (дротове, Bluetooth, 2.4 ГГц) і настроюване RGB-підсвічування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GRAVASTARM1PRO_GBLK |
| Вага | 0,355 |
| Вага (г) | 88 г |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 11 см |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Розміри | becbafbb-b719-4151-a9fd-0e6a77b094a9 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
| Способ упаковки | 1e0ea5f0-9aab-4876-8de0-91b8aefa3a3c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴











