1 день
Очиститель воздуха Electrolux Climate EPO60771DG
23 381 ₴
19 484 ₴
- Готово до відправки
- Код: 143076
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очищувач повітря Electrolux Pure 600 XL із продуктивністю CADR 700 м³/год ефективно очищує приміщення площею до 145 м². Оснащений 5-ступеневою системою фільтрації з HEPA та активованим вугіллям, що усуває пил, алергени, ЛОС та формальдегід. Лазерні датчики якості повітря, режим Smart Mode, ультратихий рівень шуму для комфортного сну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 12 кг |
| Ширина | 38 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EPO60771DG |
| Висота | 37 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 82 см |
| Кількість режимів | 9 |
| Рекомендований об'єм приміщення (куб. м) | 145 м2/хв |
| Вугільний фільтр | Так |
| Рівень шуму (дБ) | 16,4 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 484 ₴











