2 дні
Планшет Teclast P50 4/128GB 4G Dual Sim Sky Blue (B1D1/TL-112765) + комплект аксесуарів
10 000 ₴
8 333 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 146314
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Teclast P50
Стильний 11-дюймовий планшет в металевому корпусі Teclast P50 з потужним 8-ядерним процесором Unisoc T606 відмінно підійде як для роботи, так і для розваг. Одного заряду акумулятора ємністю 8000 мАч вистачає до 13 годин активного використання.
Сучасний та ергономічний дизайн
Яскравий та чіткий IPS дисплей
Акумулятор великої ємності 8000 мАг
Потужний вбудований процесор Unisoc
Надійна та міцна конструкція
Дисплей найкращої якості
Повністю ламінований TDDI екран з технологією Incell швидко і точно реагуватиме на дотик пальців. Роздільна здатність HD у поєднанні з IPS матрицею забезпечує відтворення високодеталізованого реалістичного зображення та плавного відео під широким кутом огляду. З технологією T-Color та піковою яскравістю 300 нит зображення буде ще чіткішим і насиченішим.
Різні режими використання
Різні режими використання – режим захисту очей, режим читання, затемнений та темний режими дозволяють налаштувати планшет відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення.
Чудові фото
Планшет Teclast P50 оснащений 5-мегапіксельною передньою та 13-мегапіксельною основною камерами для відеочатів, плавного потокового відео, фото та відеозйомки. Вбудовані стереодинаміки зі звуковою системою PureSound відтворюють чистий та виразний звук.
Процесор Unisoc дозволяє продуктивно працювати в багатозадачному режимі. 128 ГБ убудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних книг, пісень, відео, фотографій, музики та інших файлів. Ви зможете додатково збільшити сховище до 1 ТБ, використовуючи картку microSD.
Надійне з'єднання
Двохдіапазонний Wi-Fi та Bluetooth 5.0 подарують відмінний досвід спілкування та обміну даними. Підтримка технології VoLTE дозволяє отримувати телефонні дзвінки без переривання роботи у мережі.
Точно і постійно
Планшет Teclast P50 підтримує A-GPS позиціонування та чотири основні супутникові системи навігації – BDS, GPS, GLOSSNAS та Galileo, він допоможе вам швидко вибрати оптимальний напрямок руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Сучасна ОС
Нова операційна система Android 14, що абсолютно адаптована до потреб користувачів, забезпечує належний захист даних і пропонує безліч додаткових можливостей. Активуйте батьківський контроль, визначайте час перебування перед екраном, перелік дозволених програм, допомагайте дитині балансувати між навчанням та розвагами. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим та зручним у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | B1D1/TL-112765 |
| Бездротове підключення | 4G (LTE)/Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 1 |
| Вага (г) | 525 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 19.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6.5 см |
| Датчики | G-Sensor/Гіроскоп/ Датчик освітлення |
| Діагональ екрану (дюйм) | 11 " |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8 000 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1080 x 720p |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | P50 |
| Наявність клавіатури | Так |
| Наявність стилуса | Так |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Unisoc |
| Процесор планшета | Unisoc Tiger T606 |
| Розміри | 3ae141d9-7993-46f9-97b3-00d31db54f57 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Способ упаковки | e65fb593-f676-4380-876c-900b65df49ff |
| Супутникова навігація | GPS + A-GPS + GLONAS + Galileo |
| Супутникова система | A-GPS/Beidou (BDS)/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 333 ₴









