Планшет Blackview OSCAL Pad 70 Wi-Fi 4/128GB Grey EU
4 924 ₴
4 103 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 150828
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Oscal Pad 70
Сучасний та стильний планшет Oscal Pad 70 чудово допомагає впоратися з будь-якими завданнями. За допомогою потужного процесора та дисплея з великою роздільною здатністю стає справжнім помічником під час творчості.
10.1 дюймовий HD+ дисплей
Подвійні акустичні системи
8-мегапіксельна фронтальна камера
13-мегапіксельна задня камера
Акумулятор на 6580 мАг
Стильний та яскравий дисплей
Сучасний дизайн
Pad 70 із закругленими кутами та симетричною рамкою, покликаний стати втіленням елегантності. Настільки тонкий і легкий, що ви можете носити його в руці або покласти в сумку, щоб легко взяти з собою будь-куди.
Пориньте у широкі можливості
10,1-дюймовий дисплей HD+ вбудований у Pad 70, представляє чіткі деталі та яскраві кольори, що робить його ідеальним для читання, перегляду фільмів та онлайн-конференцій.
Відмінна продуктивність
Чотирьохядерний процесор Rockchip RK3566 повністю задовольняє ваші повсякденні потреби в роботі та розвагах, забезпечуючи підвищену продуктивність, дивіться ви фільми, граєте в ігри або виконуєте кілька завдань одночасно.
Підніміть планку можливостей
Завдяки технології розширення пам'яті Pad 70 пропонує до 3 ГБ видимої оперативної пам'яті, що дозволяє збільшити до 7 ГБ, забезпечуючи плавність роботи при одночасному використанні декількох додатків.
Велике сховище, великі можливості
Pad 70 має до 128 ГБ вбудованої пам'яті та пам'яттю, що розширюється, до 1 ТБ. Тримайте всі свої улюблені фотографії, відео та програми під рукою, не турбуючись про обмежений простір.
Тривалі веселощі від Durable Power
Акумулятор з 6580 мАч стане вашим надійним супутником у подорожі, забезпечуючи 6,2 години перегляду веб-сайтів та 4,7 години відтворення фільмів.
Ідеальні спогади
Фотографії з Pad 70 ідеально підходить для створення нотаток, сканування документів та здійснення відеодзвінків, що є важливим інструментом для роботи.
Ідеальний звук
Подвійні динаміки з технологією Smart PA відтворюють кришталево чистий звук із приголомшливою чіткістю, переносячи вас в інший світ.
Легке керування
Розкрийте меню, щоб зробити знімок екрана або переключитися між Дзвінок або Вимкнення звуку.
Зручні віджети
Швидкий доступ до налаштування звуку мультимедіа, будильників та повідомлень дає максимальну простоту в роботі планшета.
Вишукана анімація
DokeOS_P 3.0 забезпечує більш швидку та плавну анімацію скріншотів та всіх типів плаваючих повідомлень.
Додаток для нотаток
Миттєво створюйте пам'ятку або список справ зі словами та картинками для максимальної організації свого робочого процесу.
Попередньо встановлений офісний пакет WPS
З встановленим WPS Office Pad 70 полегшує роботу з Excel, Word і PowerPoint на регулярній основі для розрахунку даних або редагування презентацій.
Розділений екран
Розділіть екран наполовину, щоб забезпечити одночасно використання двох програм, дозволяючи вам спілкуватися з друзями під час перегляду фільмів або працювати разом над двома одночасними завданнями WPS.
Захист очей із темним режимом
Pad 70 оснащений режимом читання та багаторівневим темним режимом, щоб зняти навантаження з очей при тривалому навчанні чи роботі та задовольнити ваші потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 4.1 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Автофокус | Так |
| Артикул | 49933_30472_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,5 |
| Вага (г) | 520,5 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6 см |
| Датчики | G-Sensor/Гіроскоп/ Датчик освітлення |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6 580 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1920 х1080/Стереозвук |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Код відео Youtube (1) | _RRdeuHeX3c |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Oscal Pad 70 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Покриття екрана | Глянсове |
| Виробник процесора | Rockchip |
| Процесор планшета | Rockchip RK3326S |
| Розміри | 6eec681e-c8d9-4398-a8eb-8cf5caf2562c мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 0441f482-5a91-46a5-944d-5c3d97397646 |
| Супутникова навігація | GPS + A-GPS + GLONAS |
| Супутникова система | A-GPS/Beidou (BDS)/Glonass |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 103 ₴









