Планшет Blackview OSCAL Pad 90 4G 8/128GB Grey EU
8 087 ₴
6 739 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 150830
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Oscal Pad 90
Сучасний та потужний ланшет Oscal Pad 90 дозволяє працювати практично з будь-якими завданнями. За допомогою потужного вбудованого процесора від Unisoc і яскравого IPS екрану робить час проведення за планшетом набагато плавнішим і комфортнішим протягом усього дня.
Сучасний та стильний дизайн
Яскравий та чіткий IPS дисплей
Потужний вбудований процесор від Unisoc
Надійний та міцний корпус
Легкий, компактний та стильний
Планшет Oscal Pad з його полірованим зовнішнім виглядом і закругленими краями візуально привабливий і приємний у користуванні, що робить його надійним супутником для професійних завдань, освітніх занять. Крім того, завдяки тонкому профілю всього 8,0 мм і легкій вазі 523 г, він легко переносимий, що дозволяє використовувати його однією рукою.
10,92-дюймовий імерсивний IPS-дисплей
10,92-дюймовий екран пропонує широке полотно для перегляду, де деталі чіткі, а кольори яскраві. Ідеально підходить для потокової передачі, ігор, віртуального навчання або веб-браузингу, він забезпечує повне занурення із чудовою чіткістю.
Планшет Oscal Pad з сертифікацією Widevine L1 дозволяє вам насолоджуватися останніми серіалами на Hulu, Disney+ або Amazon Prime Video в приголомшливому дозволі 1080P.
Безпечні для очей режими
Незалежно від того, читаєте або дивіться відео, дисплей Pab 90 пропонує кілька режимів захисту очей, які підходять для будь-яких умов освітлення, ефективно захищаючи ваш зір.
Частота дисплей 120Гц
Частота дискретизації торкання 120 Гц гарантує підвищену швидкість відгуку під час перегляду сторінок, введення даних та ігор.
Подвійний динамік Smart-K Box
Планшет Oscal Pad 90 оснащений динаміками Dual-BOX, перетворює ваші прагнення на реальність. Він забезпечує потужний і всеосяжний звук, який дозволяє повною мірою оцінити кожен музичний елемент.
Тривалий час автономної роботи
Pad 90 розрахований на роботу від акумулятора ємністю 7700 мАг. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені шоу, граєте годинами безперервно або працюєте в дорозі, Pad 90 забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу.
Потужний процесор Unisoc
Oscal Pad 90 оснащений потужним процесором Unisoc T606, відрізняється як продуктивністю, так і ефективністю. Його восьмиядерна архітектура забезпечує безперебійну багатозадачність.
Легка багатозадачність із неймовірною швидкістю
Попрощайтеся з дратівливими уповільненнями через недостатній обсяг оперативної пам'яті з Pad 90. Завдяки загальному об'єму оперативної пам'яті 24 ГБ — 8 ГБ фізичної та 16 ГБ віртуальної — цей пристрій дозволяє легко працювати в багатозадачному режимі і виконувати кілька завдань одночасно.
Пам'яті вистачить для всього
Pad 90, оснащений 128 ГБ ROM і підтримкою сховища до 2 ТБ, що розширюється, пропонує вам достатньо місця для зберігання всіх ваших файлів, фотографій і відеосеріалів.
Фронтальна камера 8 МП
Планшет Oscal Pad 90 оснащений фронтальною камерою 8 Мп, може стати вашим ідеальним супутником для зйомки чудових селфі, спілкування у відеочатах з друзями та ефективної участі в онлайн-зустрічах з колегами.
13-мегапіксельна основна камера
13-мегапіксельної задньої камери Pab 90, незалежно від того, чи документуєте ви класні нотатки або робите веселі групові селфи з друзями.
Запис відео 1080P FHD
Кожен кадр чіткий і докладний, що захоплює кожен ледь помітний рух з яскравими кольорами та плавним рухом. Це забезпечує динамічний та візуально приголомшливий досвід перегляду. Відео 1080P FHD дарують вам відчуття присутності, забезпечуючи по-справжньому захоплюючий та вражаючий візуальний досвід.
Легке розблокування
Легко розблокуйте свій пристрій, просто глянувши на нього, та забезпечте безпеку своєї особистої інформації без довгих паролів та складних малюнків.
З Split View 2.0 ви можете легко керувати двома завданнями на одному екрані, наприклад, дивитися відео, спілкуючись з друзями, або порівнювати документи пліч-о-пліч.
Оцініть швидке підключення до Інтернету за допомогою дводіапазонного Wi-Fi 5.0, необхідного для комфортного використання Інтернету.
Точна навігація
Pad 90, оснащений точною квадронавігаційною системою, забезпечує чудове планування маршруту для будь-яких подорожей - машиною, пішки або велосипедом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Сірий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 ас |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 54433_37487_orig |
| Бездротове підключення | 3G (UMTS)/4G (LTE)/Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,5 |
| Вага (г) | 523 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6 см |
| Датчики | Акселерометр/Гіроскоп/Датчик наближення |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10,92 " |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 7 700 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1080 x 720p |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Мoдель | Pad 90 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Unisoc |
| Процесор планшета | Unisoc Tiger T606 |
| Розміри | 88467338-0a0e-42b8-aa91-e6103821501d мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x720 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Способ упаковки | 9f31a561-c2a7-4015-a768-c4e0180f07c2 |
| Супутникова навігація | GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Супутникова система | Beidou/Galileo/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 739 ₴








