Планшет Blackview TAB 9 Wi-Fi 8/256GB Blue EU
7 776 ₴
6 480 ₴
- В наявності
- Код: 150846
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview TAB 9 Wi-Fi
Сучасний та стильний планшет Blackview TAB 9 Wi-Fi створений спеціально для максимально продуктивної та ефективної роботи протягом усього дня. За допомогою акумулятора великої ємності та потужного вбудованого процесора від Unisoc робить Ваш час проведення за планшетом зручним та приємним.
Сучасний та стильний дизайн
Яскравий та чіткий IPS дисплей
Потужний вбудований процесор від Unisoc
Акумулятор на 8200 мАг
Надійна та міцна конструкція
Легкий та зручні
Витончений, тонкий та легкий з вагою 512 г, його вишуканий дизайн та легка конструкція змінюють ваше уявлення про планшет, роблячи його ідеальним помічником, незалежно від того, чи працюєте ви у кафе чи відпочиваєте на дивані.
11-дюймовий великий дисплей
Порадуйте свої очі великим 11-дюймовим дисплеєм. Реалістичні кольори, чіткий контраст та щедрі кути огляду пожвавлюють кожну сцену, повністю занурюючи вас у захоплюючі сюжетні лінії ігор та фільмів.
Подвійні динаміки Smart-K
Двокорпусні динаміки Blackview Tab 9 WiFi налаштовані так, щоб видобувати якомога більше деталей, створюючи відчуття, ніби ви знаходитесь у кінотеатрі, концертному залі або на ігровій арені.
Режим ПК
Всього одним клацанням миші режим ПК миттєво перетворює ваш Blackview Tab 9 WiFi в інтерфейс, подібний до ПК. При використанні в поєднанні з бездротовою клавіатурою та мишею, ваша ефективність значно підвищиться.
Розділіть екран, подвайте продуктивність
Замість того, щоб переключатися між програмами, ви можете виконувати більше дій на одному екрані: виконувати пошук під час редагування, проводити конференції під час досліджень або виконувати багатозадачність будь-яким іншим способом, який відповідає вашим потребам.
Офісні програми
Продуктивність завжди під рукою завдяки вбудованому офісному пакету WPS Office. Tab 9 WiFi гарантує, що ви зможете без зусиль створювати, редагувати та спільно працювати з Word, електронними таблицями, PowerPoint та PDF-файлами в одному місці.
Акумулятор ємністю 8200 мАг
Акумулятор 8200 мАч у Tab 9 WiFi може працювати до 37 годин у режимі розмови. Занепокоєння заряду батареї залишилося в минулому, незалежно від того, чи працюєте ви над важливими завданнями під час відрядження або насолоджуєтеся тривалими поїздками з улюбленими телешоу.
8 МП фронтальна камера
Blackview Tab 9 WiFi з 8-мегапіксельною фронтальною камерою стане вашим ідеальним союзником для створення чудових селфі, спілкування у відеочатах з друзями та безперешкодної участі у продуктивних онлайн-зустрічах з колегами.
13-мегапіксельна основна камера
Знімати високоякісні фотографії з 13-мегапіксельною задньою камерою Tab 9 WiFi - одне задоволення, будь то зйомка класних нотаток або радісних групових фотографій з приятелями. Крім того, він дійсно блищить, створюючи кришталево чисті відео з ідеально збереженими деталями.
Чудові відео
Запишіть кожен заповітний момент вашого життя у форматі 1080P Full HD. Будь то особлива подія, дорогоцінна сімейна зустріч або незабутня пригода, Tab 9 WiFi переживе кожен момент із захоплюючою чіткістю.
Восьмиядерний процесор UNISOC T606
Настав час відкрити абсолютно новий рівень продуктивності у ваших руках із восьмиядерним процесором UNISOC T606 планшета Tab 9 WiFi. Чи це обробка кількох додатків, потокова передача вимогливого контенту або занурення в ресурсомісткі ігри, він без зусиль підтримує свій темп, зберігаючи при цьому заряд для тривалого використання.
Багатозадачність без затримок і будь-коли
Попрощайтеся з повільною продуктивністю, коли ви занурені в потокове відео, ігрові марафони або веб-браузинг, завдяки 18 ГБ оперативної пам'яті на Tab 9 WiFi. Тепер ви можете без зусиль справлятися з кількома завданнями без сучка та задирки.
Все може зберігатися у вас під рукою
256 ГБ вбудованої пам'яті на Tab 9 WiFi достатньо для зберігання всіх ваших цінних відео, фотографій, ігор та програм. Крім того, її можна розширити до 1 ТБ за допомогою картки TF, що дозволить вам зберігати більше та видаляти менше.
Двохдіапазонний WiFi 5
Tab 9 WiFi із вбудованим дводіапазонним WiFi 5 забезпечує більш стабільне підключення з ширшим покриттям та кращим проникненням сигналу. Насолоджуйтесь максимальною швидкістю завантаження та вивантаження файлів, ігор, потокової передачі фільмів та плавною конференцією.
Субтитри у реальному часі
Перетворіть усне мовлення в письмовий текст на льоту, гарантуючи, що кожна розмова буде доступною та інклюзивною.
Попереднє завантаження
Інтелектуальне попереднє завантаження ресурсів в залежності від найчастіше використовуваних програм користувача при запуску для досягнення швидшого запуску програм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 58569_40414_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,5 |
| Вага (г) | 512 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 11 " |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8 200 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1080 x 720p |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | TAB 9 Wi-Fi |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 256000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Unisoc |
| Процесор планшета | Unisoc T606 |
| Розміри | a7b6e1ae-c6f6-4301-adaa-679bd251a31f мм mm |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 12674e4a-1314-4528-945e-9ec360f176b9 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴








