2 дні

Планшет Blackview Tab 5 Kids 3/64GB Genie Blue (6931548312208)
5 317 ₴
4 431 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 150934
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview Tab 5 Kids 3/64Gb Wi-Fi Blue – ідеальний вибір для дітей, що поєднує яскравий дизайн та зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 6931548312208 |
| Вага | 1 |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 24.5 см |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Підтримка 5G | Немає |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 431 ₴


