2 дні




Планшет Blackview Tab 18 12/256GB LTE Space Grey (6931548314622)
13 750 ₴
11 458 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 150939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Незважаючи на надвеликий 12-дюймовий екран, Tab 18 більш зручний у використанні, адже його товщина складає лише 7,9 мм, а вага - 632 г. Плоскі краї відповідають витонченому вигину задньої кришки. Тонко текстурований, Tab 18 виблискує з кожного кута, демонструючи свій простий та елегантний вигляд.
12-дюймовий надширокий екран з роздільною здатністю 2.4K робить кожне зображення і текст більш чітким і яскравішими. Симетричні, тонкі рамки роблять перегляд на Blackview Tab 18 більш захоплюючим і комфортним, що робить його ідеальним для редагування документів, потокового відео та багатозадачності.
Tab 18 оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G99, який забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні. Це дозволяє пристрою з легкістю справлятися з різноманітними завданнями, включно з інтенсивними іграми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 6931548314622 |
| Вага | 1 |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота | 5.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 30 см |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Підтримка 5G | Немає |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 458 ₴


