



Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro 22" (2023)
226 818 ₴
189 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: 148306
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro
Монітор-планшет Wacom Cintiq Pro ретельно виготовлений із урахуванням високих вимог творчих професіоналів. Wacom Cintiq Pro – найкраще рішення, яке широко використовується професіоналами в різних галузях, таких як графічний дизайн, цифрова ілюстрація, фотографія, ретуш, 3D-моделювання, анімація, постобробка, мода та промисловий дизайн.
Сучасний та продуманий дизайн
Діагональ дисплея 21.5 дюйми
Підтримка гами HDR
Підтримка пера Wacom Pro Pen 3
Надійна та зручна конструкція
Все для творчості
Wacom Cintiq Pro ретельно виготовлений із урахуванням високих вимог творчих професіоналів. Розроблено для забезпечення професіоналам захоплюючої, приємної та природної взаємодії при створенні цифрового контенту.
Підлаштовується під ваш стиль роботи
Зсередини та зовні Wacom Pro Pen 3 можна підігнати якнайкраще до ваших вимог. Налаштування ваги та товщини пера, клавіш та центру балансу допоможе знайти конфігурацію, яка відповідає вашому стилю роботи. Такий індивідуальний підхід до дизайну забезпечує незабутній творчий досвід.
8192 рівня чутливості до натискання
Найсучасніша технологія пера: технологія Wacom Pen 3-го покоління.Ідеальне індивідуальне налаштування: налаштування балансу ваги, різних хватів або блокувальник бічних клавіш у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Кількість градацій натискання | 8192 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Монітор-планшет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DTH227K0B |
| Вага | 5 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Вид | Графічний монітор-планшет |
| Час відгуку (мс) | 10 мс |
| Вбудований картрідер | HDMI/DisplayPort/USB |
| Висота | 52 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 32 см |
| Діагональ екрану пристрою | 21.5 " |
| Клас | Професійний |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальна швидкість відгуку | 300 RPS |
| Мoдель | Cintiq Pro |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Немає |
| Робоча висота пера | 10 мм |
| Розміри | eac44a3f-c1f3-465a-b9bf-62c1e43858ad мм mm |
| Розміри робочої поверхні | 476 х 268 мм |
| Дозвіл екрану | 3840 x 2160 пікселів |
| Сумісність з ОС | Windows/Mac OS |
| Способ упаковки | afe51923-d72c-4d1d-a6ba-d16ed4f4dd41 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Точність позиціонування пера | Немає |
| Чутливість до нахилу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 015 ₴


