Миша HP 690 Rechargeable, BT, чорний
3 175 ₴
2 646 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129675
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 690 Rechargeable Wireless Mouse (7M1D4AA) — портативна та багатофункціональна миша з акумуляторною батареєю, що забезпечує до 4 місяців роботи без підзарядки. Підтримує підключення через Bluetooth або Qi-бездротову зарядку (пад не включений) для зручності та гнучкості у використанні. Миша має сім кнопок, шість із яких програмуються, і високочутливий сенсор (до 4000 DPI), що працює на різних поверхнях. Компактний ергономічний дизайн підходить для щоденної роботи й подорожей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7M1D4AA |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 88 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 6 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | USB кабель |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | ef3cb985-3bc3-4244-a4a7-2a9f634a4ce3 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | 54bc691-44a4-469e-9858-75fe77bf4499 |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴











