Prologix - це компанія, що займається виробництвом передової комп'ютерної техніки, яка стала невід'ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | PLP600VA2LED |
| Вага (кг) | 4,2 кг |
| Висота | 24 см |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 240 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 600 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 85ad299d-41c4-419b-a1e4-c976e7dafafb мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 807 ₴








