


Мишка SteelSeries Rival 5 Black USB (62551)
4 735 ₴
3 946 ₴
- Готово до відправки
- Код: 62184
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точна багатофункційна ігрова миша
Домінуйте в будь-якій грі, у яку ви граєте. Rival 5 — найуніверсальніша високоточна ігрова миша. Настройте 9 програмованих кнопок відповідно до вашого ігрового процесу, включно з нашим настроюваним перемикачем швидкої дії, який створений для блискавичної реакції.
9 програмованих кнопок
Кожна кнопка повністю настроюється для найважливіших гарячих команд. 5 кнопок розташовано на бічній панелі миші для швидкого натискання великим пальцем, з настроюваним перемикачем для швидких і ефективних дій у грі, щоб не втрачати хватку та не заважати прицілюванню.
Ігровий сенсор TrueMove Air
Розроблений PixArt і SteelSeries для того, щоб перевершити конкурентів з істинним відстеженням 1-до-1, 18 000 CPI, 400 IPS і пришвидшенням 40G, а також контролю нахилу для усунення небажаного відстеження руху курсора у разі повернення миші на поверхню під кутом, ударів під час нахилу та швидких кліків.
Справжнє відстеження 1-до-1
Профі вимагають бездоганної точності. Сенсор TrueMove Air від STEELSERIES забезпечує втричі кращу точність, ніж у конкурентів, так що кожен рух миші, від мікропереміщення до різкого ривка, точно транслюється в грі, як і має бути.
Легка вага до 85 г
Зручні функції миші преміумкласу без зайвої ваги завдяки передовій інженерії, яка оптимізує мишу, забезпечуючи її легкість і продуктивність, щоб ви могли комфортно грати годинами безперервно.
Перемикачі Golden Micro IP54 нового покоління
Призначені для 80 млн натискань (утричі більше, ніж в інших ігрових мишей), поліпшені пило- та водонепроникні перемикачі забезпечують бездоганне натискання навіть у найскладніших умовах, запобігають подвійному клацанню й дають змогу робити приголомшливі постріли небаченого рівня майстерності.
Кабель в обплетенні
Швидкі рухи та ривки мишею просто необхідні для найкращого результату в грі. Новий кабель Super Mesh в обплетенні з м’якої мікрофібри легший і забезпечує менший опір, так що вам буде легше зробити вирішальний постріл.
Яскрава підсвітка PrismSync
Оновлена підсвітка 10 зон миші з 16.8 мільйона красивих чітких відтінків, яку можна синхронізувати з іншими продуктами SteelSeries. Вибирайте з мільйонів кольорів і ефектів від реактивного освітлення до інтерактивних світлових шоу, які виведуть ваш RGB на новий рівень.
SteelSeries GG
Розблокуйте потужний арсенал застосунків Engine в SteelSeries GG, які роблять настроювання 10-зонної RGB-підсвітки простим та інтуїтивно зрозумілим. Discord й інші застосунки з підтримкою GameSense дають змогу надсилати повідомлення в чати, ігрові події й багато іншого.
Стилі схоплення та розміри
Завдяки універсальній формі, користувачам із різним розміром рук і стилем схоплення можна легко та зручно дотягнутися до всіх інтуїтивно зрозумілих бічних кнопок для блискавичних рішень у будь-якій грі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 11.8 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62551 |
| Вага | 0,085 |
| Вага (г) | 75 г |
| Висота | 4.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18.5 см |
| Кількість клавіш миші | 9 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 18000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 946 ₴


