Миша SteelSeries Aerox 3 Wireless Onyx USB (62612)
7 006 ₴
5 838 ₴
- Готово до відправки
- Код: 62189
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блискавка
Aerox 3 Wireless оптимізована для забезпечення максимальної швидкості руху в іграх, тому ви завжди на крок попереду конкурентів. Коли на рахунку мілісекунди, швидкість має значення.
УЛЬТРАЛЕГКА - 68 ГРАМ
Унікальний перфорований зовнішній корпус і зменшена електроніка - все це з високою точністю спроектовано так, щоб забезпечити легку вагу і новий рівень міцності.
200 ГОДИН АВТОНОМНОЇ РОБОТИ
Акумулятор Aerox 3 Wireless спеціально розроблений для оптимального енергоспоживання та забезпечує до 200 годин безперервної роботи без шкоди для продуктивності та ваги. 15 хвилин швидкого заряджання забезпечують більше 40 годин ігрового процесу.
QUANTUM 2.0 WIRELESS
Нова технологія Quantum 2,0 Wireless прискорює передачу даних повітрям, забезпечуючи стабільне, надійне підключення і низьку витрату енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62612 |
| Вага | 0,07 |
| Вага (г) | 68 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 18000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 838 ₴


