Якісні та надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної та спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їхня висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам досвідчених користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | FrimeCom GP-800 |
| Вага (кг) | 5,3 кг |
| Висота | 22 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 480 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 230 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 38 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Звукова сигналізація/Світодіодна індикація/Холо |
| Кількість Euro-розеток | 2 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 800 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 140 - 290 В |
| Мoдель | GP-800 |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 9ceed749-2df1-49c2-afba-a8d072b8190c мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 226 ₴



