Якісні та надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної та спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їхня висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам досвідчених користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.62 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | FrimeCom GS-1500 |
| Вага (кг) | 11,2 кг |
| Висота | 28 см |
| Вихідна напруга (В) | 220 - 230 ± 5% |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 39 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Розміри | 6a69dc09-3cad-404b-b9a6-19c359b0fad1 мм mm |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 504 ₴




