Клавіатура A4Tech Bloody B950 RGB Warrior Blue
2 891 ₴
2 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 123861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічна клавіатура із інноваційними вимикачами Light Strike Libra. Принцип дії такого перемикача полягає у використанні балансира, що забезпечує бездоганний хід клавіші вгору-вниз. Light Strike (LK) Лібра. Інноваційна технологія Light Strike (LK) Libra використовує балансир для керування прямими рухами вгору-вниз та запобігає випадковим натисканням клавіш. Таким чином відбувається точне та миттєве спрацьовування клавіші 0.2 мс. Технологія перемикачів Light Strike (LK) Libra використовує оптичне зчитування для миттєвого реагування з часом відгуку 0.2 мс та точкою спрацьовування 1.5 мм. На 25% швидше. Оптичний перемикач LK має дистанцію ходу 3 мм, що на 25% швидше ніж у традиційного металевого перемикача. (Традиційний металевий перемикач має дистанцію ходу 4 мм) Реакція з нульовою затримкою. Оптичний перемикач LK реагує блискавично та без затримок. (Традиційний металевий перемикач має затримку 18-30 мс через відскак металу) Надміцний - термін служби 100 мільйонів натискань. Термін служби перемикача LK становить понад 100 мільйонів натискань. (Традиційний металевий перемикач має тенденцію легко окислюватися та зношуватися) 24 ігрових кейкапи з PBT-пластику. Більшість поширених кейкапів для ігрових зон виготовлені з матеріалів PBT, що збільшує їхню довговічність. PBT-кейкапи клавіш розроблені з урахуванням малої ваги та забезпечують швидкий відскок під час ігрового процесу. RGB-підсвічування. Вільно налаштовуйте підсвічування за допомогою 16.8 мільйонів відтінків, створюючи власний унікальний RGB-дизайн. 10 ефектів підсвічування за промовчанням. Використовуйте комбінації "FN + 0~9", щоб перемикати ефекти без драйверів. Запам'ятовування до 7 ігрових режимів. Вбудована пам'ять – 4 МБ. EEPROM, що стирається, може запам'ятовувати 7 типів конфігурацій клавіш на різних комп'ютерах для зберігання макросів і підсвічування без драйверів Регульована висота 3°/8°. Клавіатура обладнана похилою підставкою із двома рівнями регулювання висоти, що дозволяє персоналізувати процес набору тексту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 98 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B950 RGB (Warrior Blue) |
| Вага | 1,33 |
| Висота | 23.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 44.7 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | adc80242-c4e1-426e-922e-8bdbeb3f2d48 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 5.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 409 ₴











