Клавіатура Epomaker AK820 Pro 75% Flying Fish Switch Hot-Swap (2.4G/BT/USB) LCD Screen RGB White UA
3 413 ₴
2 844 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 126381
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова механічна клавіатура EPOMAKER AK820 Pro поєднує в собі найсучасніші технології, що забезпечують зручність та ефективність роботи. перемикачів, гарантуючи максимальний комфорт при наборі тексту чи гри. Яскраве RGB-підсвічування надає клавіатурі естетичного вигляду і можливості створювати унікальні світлові ефекти, підлаштовуючи їх під ваш настрій. професіоналів.
EPOMAKER AK820 Pro має три варіанти підключення: бездротове через 2.4 ГГц, Bluetooth і дротове, що забезпечує максимальну гнучкість у використанні з будь-яким пристроєм. та англійський алфавіт, що надає універсальність. Завдяки сумісності з операційними системами Linux, Windows та macOS, клавіатура стає ідеальним вибором для будь-якого користувача, незалежно від його платформи.
Особливою перевагою є інтегрований функціональний дисплей, що виводить користування на новий рівень, даючи можливість налаштовувати параметри клавіатури без необхідності запускати зовнішні програми.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Epomaker |
| Кількість клавіш клавіатури | 82 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Країна виробник | Китай |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Колір | Білий |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AK820-PRO-W-FF |
| Вага | 0,85 |
| Вага (кг) | 0,8 кг |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Радіоінтерфейс/Bluetooth |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Корпус | Пластиковий |
| Мoдель | AK820 Pro |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Вбудований цифровий дисплей |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 60d10043-6c0c-48f9-871a-76030a0568f0 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Способ упаковки | aff2f9d2-9d99-48d3-ae25-22a6a5b000ec |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴









