Дротова ігрова мишка XTRIKE ME GM-226 розроблена для людей, які цінують комфорт та швидкість. Ергономічний корпус сприяє зручному розташуванню правої руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів та миттєвої реакції. Мишка XTRIKE ME GM-226 оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих користувачах місцях. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності миші – від 1200 до 7200 DPI допоможе налаштувати мишку під потрібний ігровий стиль. Поєднання оригінального дизайну корпусу з підсвічуванням RGB підкреслює ігровий характер мишки, вона відмінно підходить для різних типів ігор. Підключення мишки XTRIKE ME GM-226 здійснюється за допомогою USB-кабелю довжиною 1,5 м. Його міцне та гладке поліуретанове покриття не створюватиме перешкод для швидкісних ігрових рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X'trike |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM-226 |
| Вага | 0,155 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Для правої руки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 94b99e5d-1287-408b-8374-9ab45105cc1e мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6000 - 10000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴









