Дротова миша XTIKE ME GM-316 призначена для людей, які цінують комфорт та швидкість. Ергономічне житло сприяє зручному розташуванню руки під час гри, а якісний оптичний датчик забезпечує високу точність відстеження рухів та миттєвої відповіді. Миша Xtrike ME GM-316 оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивних місцях. Це чудово підходить для різних типів ігор. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності миші – від 800 до 7200 DPI, дозволяє налаштувати мишу в потрібний ігровий стиль. Перфорована верхня панель миші полегшує дизайн, що особливо важливо в іграх з високим рівнем швидкості. За потреби ви зможете замінити його другою, суцільною панеллю. Комбінація оригінального дизайну RGB підсвічування наголошує на ігровому характері миші. Виберіть один із 13 режимів підсвічування RGB та отримайте яскраву гру. Миша Xtrike ME GM-316 підключена до USB-кабелю довжиною 150 см. Її міцне і плавне обплетення не заважатиме рухам швидкості гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X'trike |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 11 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM-316 |
| Вага | 1,53 |
| Вага (г) | 50 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Перфорований корпус/Для правої руки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 24a8a893-f77b-4ce1-865a-d41b54185469 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 7200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴











