1 день
Накопичувач Samsung 64GB USB 3.2 Type-C (MUF-64DA/APC)
2 228 ₴
1 857 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105630
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач Samsung 64GB USB 3.2 Type-C є портативним засобом зберігання даних ємністю 64 ГБ і інтерфейсом USB Type-C. Він пропонує швидкість передачі даних та зручне підключення до пристроїв, сумісних з Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUF-64DA/APC |
| Вага | 0,019 |
| Вага (г) | 3,4 г |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 400 МБ/с |
| Висувний роз'єм | Немає |
| Висота | 5.116 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 8.112 см |
| Захисний ковпачок на роз'єм | Да |
| Індикатори | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 469f113a-af39-4526-83fd-5f2e2413080f мм mm |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Ударостійкий корпус | Немає |
| Ширина | 8.644 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 857 ₴











