

SSD диск Samsung 9100 PRO M.2 1TB PCIe 5.0
18 196 ₴
15 163 ₴
- Готово до відправки
- Код: 136858
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Samsung 9100 PRO 1TB — це надшвидкий SSD нового покоління з інтерфейсом PCIe 5.0, який забезпечує неймовірну швидкість читання до 14 700 МБ/с і запису до 13 300 МБ/с. Завдяки високій продуктивності та надійності, цей накопичувач ідеально підходить для геймерів, творців контенту та професіоналів, які працюють з великими обсягами даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MZ-VAP1T0BW |
| Вага | 0,07 |
| Вага (г) | 9 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 14 700 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 13 300 МБ/с |
| Час напрацювання на відмову (час) | 1.5 млн годин |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 14 см |
| Призначення | Для ps4/Для Xbox/Для ПК/Для консолей/Для ноутбука |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 1 ГБ |
| Розміри | 2393ed6d3-cdf0-43e1-ad5f-32337a45c2bb мм mm |
| Серія | Samsung 9100 Pro |
| Сумісність інтерфейсу | PCIe Gen 5x4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 163 ₴


