

Мишка XTRIKE ME GW-116, 1000dpi., 3кн., сіра
284 ₴
237 ₴
- Готово до відправки
- Код: 138258
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка XTRIKE ME GW-116 - це універсальне рішення для роботи та розваг. Вона розроблена для людей, які цінують комфорт та надійність та однаково добре підходить як для правої, так і для лівої руки.
Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор з роздільною здатністю 1000 DPI забезпечує високу точність відстеження рухів та швидку реакцію.
Мишка XTRIKE ME GW-116 виготовлена з міцних матеріалів, що робить тривалим її експлуатаційний термін без втрати продуктивності.
Миша XTRIKE ME GW-116 допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі. Вона живиться від одного акумулятора ААА та працює на основі технології бездротового радіозв'язку 2,4 ГГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Сірий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GW-116GY |
| Вага | 0,1 |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴


