

Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI Surveillance HDD SATA 8.0TB (ST8000VE001)
24 011 ₴
20 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: 61942
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Seagate SkyHawk AI – перший у світі спеціалізований накопичувач для рішень у галузі відеоспостереження, які використовують штучний інтелект.
Переваги:
- Мікропрограма ImagePerfect AI забезпечує найвищу цілісність зображення та додаткову підтримку в цілодобово працюючих системах відеоспостереження з використанням штучного інтелекту.
- Підтримка 32 додаткових каналів штучного інтелекту та одночасного безперебійного запису з 64 HD-камер.
- Готовність до високих робочих навантажень у системах відеоспостереження – як у традиційних, так і за допомогою розширених можливостей аналітики. Границя робочого навантаження SkyHawk AI становить 550 ТБ/рік. Це втричі більше, ніж у стандартних накопичувачів систем відеоспостереження.
- Удосконалене управління вібраціями для стабільно високої продуктивності в системах мережевих відеореєстраторів із кількістю відсіків понад 16.
- Неперевершений рівень захисту даних із дворічним планом відновлення даних Rescue (придбано окремо), який надає доступ до послуг лабораторій Seagate з найкращим у галузі показником відновлення даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST8000VE001 |
| Вага | 0,47 |
| Вага (г) | 716 г |
| Час напрацювання на відмову (час) | 2 млн годин |
| Висота | 6.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 11.841 см |
| Новинка | Немає |
| Об'єм HDD | 8 ТБ |
| Об'єм буфера (MB) | 256 МБ |
| Пропускна спроможність (Мб/сек) | 235 Гбіт/с |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7 200 р. н. е. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 009 ₴


