Продуктивність та стабільність твердого накопичувача GIGABYTE SSD 480GB
Форм-фактор: 2,5-дюймовий внутрішній SSD
Інтерфейс: SATA 6.0 Гб/с
Повний об'єм: 480 Гбайт
Швидкість послідовного читання: до 550 МБ/с
Швидкість послідовного запису: до 480 МБ/с
Підтримка TRIM та SMART
SSD Tool Box
Нещодавно оновлений SSD Tool Box — це програма, яка допомагає користувачам відстежувати стан SSD, надає загальну інформацію, таку як модель, версію FW, стан працездатності, оптимізацію диска та визначає температуру датчика. Крім того, користувачі можуть очистити всі дані за допомогою функції безпечного стирання. Ви можете завантажити SSD Tool Box зі сторінки підтримки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Вид | Внутрішній |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP-GSTFS31480GNTD |
| Вага | 0,073 |
| Вага (г) | 41 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 550 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 480 МБ/с |
| Час напрацювання на відмову (час) | 2 млн годин |
| Висота | 3.9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 11.1 см |
| Мoдель | Gigabyte SSD 480GB 2.5 |
| Призначення | Для ПК/Для ноутбука |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 480 ГБ |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Способ упаковки | 0bb40e01-1050-43b7-9f4e-2830a7e4e935 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 097 ₴






