1 день
Накопичувач Samsung 64GB USB 3.1 Type-A Bar Plus Сірий (MUF-64BE4/APC)
2 225 ₴
1 854 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105632
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний погляд на класику. USB флеш накопичувач Bar Plus наступного покоління відрізняється вражаючою швидкістю передачі даних і приголомшливим дизайном. Повністю металевий корпус, який зручно тримати в руці, є втіленням мінімалізму, де вміло поєднуються стиль, швидкість і надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUF-64BE4/APC |
| Вага | 0,019 |
| Вага (г) | 11,5 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Висота | 5.116 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 8.112 см |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Ширина | 8.644 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 854 ₴







